Chcesz studiować lub pracować w Niemczech?
Czy chcesz organizować spotkania z klientami i odnosić sukcesy w negocjacjach z partnerami biznesowymi?
Czy może wreszcie chcesz porozmawiać ze swoją dziewczyną czy przyjaciółmi
z Niemiec i Austrii?

 

>> UCZ SIĘ NIEMIECKIEGO!
W takim razie najlepszym wyjściem jest nauka niemieckiego w miejscu, gdzie mówią nim wszyscy ludzie. Nie ucz się tylko gramatyki czy słownictwa. Ucz się języka codziennego użytku i poznaj niemiecką kulturę od Goethego do Leny i od Rammstein do Wagnera.

 

>> NASZE SZKOŁY JĘZYKOWE
Nasze szkoły językowe znajdują się w najpiękniejszych miastach Niemiec i Austrii. Poznaj dynamiczną metropolię jaką jest Berlin. Ciesz się swojskością uniwersyteckiego miasteczka Heidelberg. Niech oczaruje Cię urok Wiednia!

 

>> NASZE KURSY NIEMIECKIEGO
Zorganizujemy kurs zgodnie z Twoimi potrzebami. W ciągu 20, 25 czy 30 lekcji tygodniowo będziesz uczyć się języka Goethego i Schillera. Oferta zawiera także zajęcia w czasie wolnym oraz program kulturalny dla wszystkich uczestników letnich kursów. Dodatkowo, proponujemy specjalny program przygotowujący do przystąpienia do egzaminów TestDaf i DSH.

 

>> ZAKWATEROWANIE
Aby jeszcze bardziej polepszyć Twoją znajomość niemieckiego wybraliśmy rodziny u których możesz się zatrzymać i które będą szczęśliwe mogąc przyjąć Cię u siebie.

 

NOWOŚĆ
Po zakończeniu kursu będziemy Cię dalej wspierać i służyć pomocą. Kontynuuj naukę poprzez kurs online stworzony zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

 

Gdzie chciałbyś się uczyć języka niemieckiego?
Wybierz miasto!

Kursy języka niemieckiego w Niemczech

Kursy niemieckiego w Niemczech, Kursy jezykowe NiemcyKurs niemieckiego Monachium, nauka niemieckiego w Monachium, szkoly jezykowe München Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w MonachiumKurs niemieckiego Regensburg, nauka niemieckiego w Regensburgu, szkoly jezykowe Ratyzbona Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w RatyzbonieKurs niemieckiego Bamberg, nauka niemieckiego w Bambergu, szkoly jezykowe Bamberg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w BambergKurs niemieckiego Drezno, nauka niemieckiego Dresden, szkoly jezykowe w Dreznie Niemcy, kursy jezyka niemieckiego DreznoKurs niemieckiego Berlin, nauka niemieckiego w Berlinie, szkoly jezykowe Berlin Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w BerlinieKurs niemieckiego Hamburg, nauka niemieckiego w Hamburgu, szkoly jezykowe Hamburg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w HamburguKurs niemieckiego Freiburg, nauka niemieckiego we Freiburgu, szkoly jezykowe Fryburg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego we FryburguKurs niemieckiego Augsburg, nauka niemieckiego w Augsburgu, szkoly jezykowe Augsburg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego w AugsburgKurs niemieckiego Heidelberg, nauka niemieckiego w Heidelbergu, szkoly jezykowe Heidelberg Niemcy, kursy jezyka niemieckiego HeidelbergKurs niemieckiego Frankfurt, nauka niemieckiego we Frankfurcie, szkoly jezykowe Frankfurt Niemcy, kursy jezyka niemieckiego Frankfurt nad MenemKurs niemieckiego Kolonia, nauka niemieckiego w Kolonii, szkoly jezykowe Köln Niemcy, kursy jezyka niemieckiego KoloniaKurs niemieckiego w Hanowerze, nauka niemieckiego Hanower, szkoly jezykowe Hannover Niemcy, kursy jezyka niemieckiego Hanower

 

Kursy języka niemieckiego
w Austrii

Kursy niemieckiego w Austrii; Kursy jezykowe Austriakursy niemieckiego Wieden Austrii, nauka niemieckiego w Wiedniu Austria, szkoly jezykowe w Austrii, wyjazdy jezykowe  do Wiedniakursy niemieckiego Salzburg Austrii, nauka niemieckiego w Salzburgu Austria, szkoly jezykowe w Austrii, wyjazdy jezykowe  do Salzburgakursy niemieckiego Innsbruck Austrii, nauka niemieckiego w Innsbrucku Austria, szkoly jezykowe w Austrii, wyjazdy jezykowe  do Innsbrucku

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Kursy niemieckiego dla dorosłych  (17 +)

Intensywny kurs przez cały rok i indywidualne zajęcia
od 1-40 tygodni

Kursy niemieckiego dla dzieci i młodzieży (7- 17)
lato 2015
- ostatnie miejsca!

Gwarantujemy wspaniałą zabawę poprzez naukę!

Przygotowanie do egzaminów z niemieckiego

Zdobądź oficjalny certyfikat TestDaF, telc albo przygotuj się do egzaminu DSH!

Wakacje językowe / Wycieczki szkolne

Spędź niezapomniane chwile ze swoimi uczniami w Niemczech lub Austrii!

Letztes Up-date: 19/05/15

deutsch.pro
Kursy niemieckiego w Niemczech i Austrii

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy
Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

DSH

Last Update: 19/05/15

social networks 004

Deutschkurse in Deutschland und Österreich; Deutsch Sprachkurse Deutschland

German courses in Germany and Austria; schools of German Germany

Cursos de alemįn en Alemania y Austria; escuelas de idiomas Alemania

Kursy niemieckiego w Niemczech i w Austrii; Niemiecki Niemcy Austria; Kursy jezykowe Niemcy

Cours d'allemand en Allemagne, Cours d'allemand en Autriche

Corso di tedesco Germania e Austria DEUTSCH.PRO